Rukomet: Pančevački ’’Dinamo’’ bolji od ’’Kikinde Grindex’’

Rukometaši ’’Kikinde Grindex’’ doživeli su poraz na gotovanju u Pančevu od prvoplasirane ekipe koja je do sada u prvenstvu zabeležila sve pobede. Kikinđani su izgubili od ’’Dinama’’ sa 31:22 (14:12) u utakmici 6. kola Super A lige Srbije.

Utakmica je bila veoma interesantna, a naši rukometaši su u nekoliko navrata tokom prvog dela poveli i do samog kraja poluvremena imali rezultat. Međutim, u nastavku je znatno iskusnija pančevačka ekipa, koja je tokom leta i pojačana sa nekoliko veoma dobrih igrača, bila bolja i samo povećavala vođstvo. Koliko je u prvom poluvremenu bilo napeto i tesno, toliko je u nastavku bilo lako u korist domaćih rukometaša.
Još jednu tešku utakmicu imaće naši rukometaši sledećeg vikenda kada na parket hale Sportskog centra ’’Jezero’’ dolazi šabačka ’’Metaloplastika’’, ekipa koja ne zna za poraz u ovoj sezoni. Međutim, uz podršku navijača i prednost domaćeg terena, naši rukometaši očekuju uspeh.