Dve medalje i plasman za džudistkinje „Partizana“ u Beogradu

Takmičarke kikindskog Džudo kluba „Partizan“ nastupile su proteklog vikenda na Pojedinčanom prvenstvu Srbije za mlađe kadete, gde su osvojile po jednu zlatnu i srebrnu medalju, i peto mesto.

Milica Latković je, nakon osvajanja zlatne medalje u konkurenciji kadeta i juniora, svojoj riznici dodala i zlatnu medalju u konkurenciji mlađih kadeta, u kategoriji do 57 kilograma. Reč je o izuzetno kvalitetnoj i vanserijski talentovanoj takmičarki, od koje se i u budućnosti očekuju sjajni rezultati.
Dunja Mutavdžić je u kategoriji do 44 kilograma osvojila drugo mesto, i nastavila kontinuitet osvajanja odličja na državnim prvenstvima.
Nađi Iličin je ovoga puta nedostajalo malo sportske sreće da se okiti medaljom, te je takmičenje završila na 5. mestu.