Kuglanje: Pobeda kikindskog “Radničkog“ protiv “Vrbasa“

U 12. kolu Prve lige grupa Vojvodina, kuglašice kikindskog “Radničkog“ pobedile su ekipu “Vrbasa“ sa  5:3 i 102 čunja. Kikinđanke su tako nakon poraza u Senti nastavile da pružaju sjajne partije i na najbolji način predstavljaju svoj klub i grad:

-Krenule smo sigurno, posle drugog bloka je bilo 3:1 za nas i 106 čunjeva, u trećem bloku je došlo do kiksa, ali na svu sreću nisu izgubile sa velikom razlikom. Utakmica se lomila iz seta u set, bilo je neizvesno do kraja, ali smo ipak uspele da osvojimo dva bitna boda – istakla je nakon meča, kuglašica “Radničkog“, Nada Komanov.

Pojedinačni rezultati: Čorba 535, Kresoja 517, Santo 553, Komanov 542, Draganov 513, Šibul 528. Narednog vikenda Kikinđanke putuju u Novi Sad na Sajmište, kuglana je veoma zahtevna, ali poručuju da će dati sve od sebe da trijumfuju i ostvare još jedan dobar rezultat.