Rukomet: “Kikinda Grindex“ poražena u Subotici

Rukometaši “Kikinde Grindex“ izgubili su u Subotici utakmicu protiv “Spartak Vojputa“ sa 27:25 u okviru 4. kola Play kupa Super A rukometne lige Srbije. Kikindski rukometaši tokom cele utakmice imali su priliku da povedu i ostvare još jednu pobedu, ali ih je malo delilo od još jednog trijumfa u ovom stepenu takmičenja. S obzirom na to da su priliku da zaigraju imali gotovo svi igrači, trener je pružio priliku i onima sa manjom minutažom. Pobednik je odlučen nekoliko minuta pre kraja utakmice jer je tokom 55 minuta bilo izjednačeno.

Nemanja Dukatarov bio je naš najefikaniji igrač sa pet postignutih golova. Po tri puta precizni su bili Stanimir Komarek, Milan Lisica i Nikola Vrgović. Dva pogotka ostvarili su Nenad Trumbetaš, Mirko Kenjalo i Đorđe Gamber, dok su po jednom protivničku mrežu zatresli Aleksandar Kurteš, Dušan Mirić, Marko Trninić, Ljubomir Golić i Nenad Delibašić. Naši rukometaši u pretposlednjem kolu Play Kupa takođe će odigrati na gostovanju, a ovoga puta očekuje ih utakmica u Aranđelovcu protiv “Šamota 65“.