Plivači „Velike Kikinde“ osvojili 45 medalja na Prvenstvu Vojvodine u Novom Sadu

Na Prvenstvu Vojvodine, održanom proteklog vikenda u Novom Sadu, plivači „Velike Kikinde“ osvojili su 19 zlatnih, 18 srebrnih i 8 bronzanih medalja. U ekipnom plasmanu, u konkurenciji 28 klubova, „Velika Kikinda“ je zauzela drugo mesto.

Teodora Stančić je osvojila 6 zlatnih, jednu srebrnu i jednu bronzanu medalju, Matija Tornjanski 5 zlatnih, dve srebrne i dve bronzane, Aleksa Kockar 2 zlatne, 4 srebrne i 2 bronzane, Veljko Karanović 4 zlatne i dve srebrne, Menda Miloš jednu zlatnu i dve srebrne, Minja Balint jednu srebrnu i jednu bronzanu, Mihajlo Tomić dve srebrne, Lejla Beloš jednu bronzanu, muška štafeta 4 puta 100 metara mešovito zlatnu, muška štafeta 4 puta 100 metara bronzanu, ženska štafeta 4 puta 100 slobodno u kategoriji od 15 do 18 godina srebro, a medaljom istog sjaja se okitila i štafeta 4 puta 100 slobodno u apsolutnoj kategoriji.

error: Content is protected !!