“Kikinda Grindex“ za jedan gol izgubila od “Partizana“

Rukometaši “Kikinde Grindex“ ipak su izgubili u punoj hali Sportskog centra “Jezero“ u prelepoj atmosferi od beogradskog “Partizana“ sa 28:27 (13:13).

Utakmica 9. kola Super A rukometne lige Srbije u Kikindi bila je veoma kvalietna sa dosta lepih akcija, a naši rukometaši pružili su zavidan kvalitet i požrtvovanost na terenu.

Nenad Trumbetaš postigao je 10 golova i svakako je bio jedan od najboljih na utakmici, pratio ga je Milan Lisica sa pet golova i nekoliko zaista lepih akcija. Za igrača utakmice proglašen je golman “Kikinde Grindex“, Slavko Miškov, koji je sve vreme čuvao gol na zavidnom nivou.

Novi trener našeg tima, Goran Kurteš, nije bio razočaran igrom. Naprotiv, istakao je nakon utakmice da su njegovi momci izašli kao pobednici:

Ja sam stigao pre dva dana i nismo imali dovoljno vremena da se pripremimo, ali ono što sam video na terenu, svakako mi daje nadu da ćemo igrati sve bolje i da će ova ekipa često obradovat isvoju publiku, kojoj se od srca zahvaljujem na podršci – dodao je Kurteš.

Naše rukometaše sada očekuje slobodan vikend, a potom naredne nedelje putuju u Kostolac na utakmicu 10. kola protiv “Rudara“.

error: Content is protected !!