Kadetsko prvenstvo Vojvodine: Pobeda GŽOK „Kikinda 0230“

U utakmici u okviru kadetskog prvenstva Vojvodine, GŽOK „Kikinda 0230“ savladao je OK „Žitište“, rezultatom 3:1 u setovima. I pored ubedljivo izgubjenog prvog seta, Kikinđanke su uspele da preokrenu rezultat i ostvare pobedu:

Nakon loše odigranog prvog seta, devojke nisu klonule duhom. Drugi set su otvorile dobro i visoko motivisane uspele da dobiju sva tri preostala seta. Čestitao bih im na pobedi, kojom su pokazale da na njih tek može da se računa. Na ovoj utakmici su imale priliku da uđu u igru sve igračice sa klupe – rekao je Igor Golijanin, trener.

Kikinđanke su igrale u sastavu: Sonja Olajić, Nađa Radlović, Elena Mohači, Anđela Batanski, Nevena Rosić, Maja Miladinov, Anja Stevanov, Mia Cvejin, Jovana Markuš i kapiten Sanja Đurašinović.