Džudisti „Partizana“ uspešni u Ljubljani i Pančevu

Takmičari kikindskog džudo kluba „Partizan“ nastupili su proteklog vikenda na međunarodnom turniru
“Bežigrad 2019”, održanom u Ljubljani. U konkurenciji od preko 600 takmičara iz 15 zemalja, Kikinđani su osvojili jednu bronzanu medalju i zauzeli dva peta mesta.

Miloš Rakin je u kategoriji do 38 kilograma bio treći, dok su Mihailo Miličić i Luka Mićić u svojim kategorijama bili peti.

Maldi kikindski džudisti učestvovali su nedavno i na turniru „Trofej grada Pančeva“, gde su osvojili dve zlatne, jednu srebrnu i dve bronzane medalje. Miljan Petković i Nađa Iličin su u svojim kategorijama osvojili prvo mesto, Dunja Mutavdžić se okitila srebrnom medaljom, dok su Nemanja Galić i Tibor Kaločanj osvojili bronzane medalje. Dušan Milešević je zauzeo peto mesto.