Džudisti „Partizana“ osvojili 4 medalje na kadetskom Prvenstvu Vojvodine

Na Prvenstvu Vojvodine za kadete, održanom danas u Stepanovićevu, takmičari kikindskog Džudo kluba „Partizan“ osvojili su dve zlatne, jednu srebrnu i jednu bronaznu medalju. Svo četvoro osvajača odličja obezbedilo je plasman na Državno prvenstvo, koje će biti za dve nedelje održano u Beogradu.

Nađa Iličin je u kategoriji do 57 kilograma osvojila zlatnu medalju, dok se Milica Latković odličjem istog sjaja okitila u kategoriji do 63 kilograma. Dunja Mutavdžić je u konkurenciji do 48 kilograma zauzela drugo mesto, a Vladimir Talijanov je bio treći u kategoriji do 55 kilograma. Na takmičenju je učestvovao i Veljko Višnjei, koji nije uspe da dođe do medalje.

Treneri mladih džudista su Tijana Radić Sivčev, Svetislav Vukmirica i Jelena Krvopić, koji su veoma zadovoljni rezultatima za koje kažu da potvrđuju kvalitetan i timski rad u Džudo klubu „Partizan“.