Udruženje „Dance N Soul – Ritmik“ uspešno na plesnom takmičenju u Subotici
Devojčice, članice Udruženja sportskog plesa „Dance N Soul – Ritmik“ učestvovale su danas na takmičenju „Dance Open“ održanom u Subotici, gde su se plasirale na najviše pozicije. Ovo je bio prvi put da ova grupa vodi soliste na takmičenje i odmah je ostvaren zapažen uspeh.
U kategoriji deca, Milana Rajkov je osvojila prvo mesto, a drugu poziciju zauzele su Elena Utržan i Nataša Ziramov. U kategoriji juniora Ena Šošić je osvojila prvo mesto, a drugo mesto Jovana Zavišin i Milica Tomić.
Uspehom je veoma zadovoljna i Mirna Krnić, osnivač ove plesne škole:
–Ovo novo iskustvo ukazuje nam na to da smo na dobrom putu. Pozivamo sve zainteresovane sponzore da podrže naše mlade talentovane plesačice u daljem radu i učestvovanju na takmičenjima – rekla je Krnić.
Talentovana Milana Rajkov je pored zlata osvojila i dve specijalne nagrade – odlazak na plesno takmičenje u Kušadasi i Bugarsku.