Poraz kikindskih odbojkašica na gostovanju

Odbojkašice “Kikinde 0230“ doživele su poraz u utakmici 4. kola Druge republičke lige – sever. Kikinđanke su izgubile na gostovanju od ekipe “Volejstars“ iz Kljajićeva sa 3:0 u setovima.

Domaće su prvi set dobile sa 25:19, u drugom su slavile sa 25:13, da bi pobedu overile u trećem setu sa 25:15.

-Sam rezultat pokazuje veliki nedostatak prijema i servisa. Nema se šta više reći. Nećemo tažiti opravdanja i izgovore, već možemo samo da konstatujemo da ekipa Volleystarsa svojim kvalitetom zaslužuje prvo mesto – kratko je prokomentarisao nakon meča, trener “Kikinde 0230“, Igor Golijanin.

Narednog vikenda, Kikinđanke će opet imati težak zadatak protiv prošlogodišnjeg prvaka, ekipe NS volej tim. Utakmica će se igrati u nedelju od 16 sati.