Košarkaši “Velike Kikinde“ izgubili u Inđiji

Košarkaši “Velike Kikinde“ poraženi su u utakmici 3. kola Prve srpske lige. Kikinđani su izgubili na gostovanju u Inđiji od domaćeg “Železničara“ sa 80:74. Domaći su prvu četvrtinu dobili sa 19:17, da bi u drugoj napravili značajniju razliku savladavši Kikinđane sa 22:13. U drugom delu utakmice domaći dobijaju treću četvrtinu sa 26:22, da bi potom naši košarkaši uspeli da se približe protivniku i prikažu sasvim solidnu igru osvojivši poslednju četvrtinu sa 22:13.

Novim porazom, kikindski tim, znatno podmlađen, još uvek je bez trijumfa u domaćem prvenstvu i nalazi se na začelju tabele zajedno sa narednim protivnikom, starim znancem, sa kojim će snage odmeriti već u petak kada gostuju ekipi “Dunav 2014“ u Apatinu.

error: Content is protected !!