Ipak poraz u Novom Sadu: Odbojkaši “Kikinde“ izgubili od “Vojvodine NS seme 3“

Odbojkaši “Kikinde“ izgubili su u zaostaloj utakmici 12. kola Druge savezne lige na gostovanju u Novom Sadu. Kikinđani su poraženi od “Vojvodine NS seme 3“ sa 3:0 u setovima. Prvi set pripao je domaćinu sa 25:22, u drugom su Novosađani dobili sa 25:21, a potom u trećem overili pobedu sa 25:20.

Manjak motivacije, kao i nedostatak nekoliko igrača ključni su razlog poraza u Novom Sadu:

-Vidi se da je momcima sada i motivacija slabija nego što je to bilo u prethodnim utakmicama i to je razumljivo. Nismo igrali dobro na prijemu, a moram da kažem da nam je blok bio veoma loš. Kada se sve to uzme u obzir, prošli smo upravo tako, ali smo uprkos svemu pružili solidan otpor, što pokazuje činjenica da je u svakom setu, pogotovo prvom bilo gusto do određenog momenta kada bi prosto pali u igri. Nama ne igra nekoliko igrača, neki su povređeni, neki se još uvek oporavljaju od upale pluća i zaraze, tako da ćemo mi, ako sve bude kako treba, prvenstvo završtiti na odličnom trećem mestu, što je veoma dobro i mogu da budem veoma zadovoljan – istakao je trener “Kikinde“, Milan Radosavčev.

Do kraja prvenstva Druge savezne lige, kikindskim odbojkašima presotale su još dve utakmice. U subotu će snagu odmeriti na gostovanju sa prvoplasiranom ekipom “Kulpina“, a potom već sledećeg utorka igraju u Novoj Pazovi protiv “Mladosti“.

error: Content is protected !!