Fleš mob Plesne grupe “Dance N Soul” na Trgu
Nakon proglašenja pobednika u kategorijama uzgajivača najteže i najduže budneve, na Gradskom trgu nastupila je plesna grupa “Dance N Soul”. U pitanju je bio takozvani fleš mob, nastup koji podrazumeva iznenadni sastanak grupe na unapred dogovorenom mestu i izvođenje nekog performansa ili tačke.
U trećem i najvećem do sada fleš mobu ove kikindske plesne grupe, učestvovalo je preko 100 dece uzrasta od 4 do 14 godina. Osnivač “Dance N Soul” grupe Mirna Krnić bila je veoma zadovoljna nastupom u okvru “Dana ludaje”:
–Bilo je prepuno i predivno, sa više od 100 učesnika. Veoma smo zadovoljni odzivom dece ali i njihovim talentom. Zaista su bili svi sjajni, veoma su talentovani, sve je bilo savršeno, a imali su svega dva ili tri treninga da uvežbaju nastup – rekla je Krnić.











