Džudisti „Partizana“ sjajni na takmičenju „Dan grada Subotice“

Na takmičenju „Dan grada Subotice“ održanom u subotu, džudisti kikindskog „Partizana“ osvojili su sedam medalja: dve zlatne, jednu srebrnu i četiri bronzane.

Među poletarcima u kategoriji preko 50 kilograma prvo mesto zauzeo je Miljan Petković, a u istoj kategoriji treći je bio Simon Petković. Mihajlo Miličić osvojio je bronzu u kategoriji 25 kilograma, a Miloš Rakin medalju istog sjaja u kategoriji 34 kilograma.

Mlađa pionirka Dunja Mutavdžić bila je druga u kategoriji 36 kilograma.

Među mlađim pionirima zlatnu medalju u kategoriji 34 kilograma osvojio je Milorad Barbul, dok je Veljko Višnjei bio treći u kategoriji takmičara od 60 kilograma.

Najmlađi članovi „Partizana“ učestvovali su na Turniru malih šampiona u Pančevu i takođe zabeležili dobre rezultate. Mlađa poletarka Mia Mortvanski je u kategoriji 25 kilograma osvojila bronzanu medalju, a poletarka Mia Šibul bila je takođe treća u kategoriji 31 kilogram.

error: Content is protected !!