Plivanje: Dve srebrne medalje za PK „Velika Kikinda“

Kikindski plivački klub nastupio je proteklog vikenda na kadetskom prvenstvu Srbije održanom u Leksovcu, i osvojio dve srebrne medalje. 
Ženska štafeta u sastavu: Tornjanski Nina, Oroslomoški Dunja, Beloš Anđela i Strajnić Jana bila je druga u dsucoiplini 4 puta 50 meatara slobodnim stilom, a Tornjanski Nina, Prunić Ivana Beloš Anđela i Strajnić Jana ostvarile su isti plasman na 4 puta 50 meatra mešovitim stilom.

 

error: Content is protected !!