Odbojkašice propustile šansu da savladaju prošlogodišnjeg prvaka

Odbojkašice „Kikinde“ izgubile proteklog vikenda na gostovanju u Vršcu od ekipe „Bnata“, rezultatom 3:2 u setovima. U teškom i neizvesnom meču, kikindske odbojkašice su u svim setovima imale prednost, ali su propustile da osvoje 3 boda.

Trener OK „Kikinda“, Dragan Pecarski, kaže da je njegova ekipa i pored dosta dobre igre osvojila samo bod na gostovanju u Vršcu:

U svakom setu imali smo prednost, sve do same završnice. Nakon izgubljenog prvog seta, u narednom smo pokazali snagu naše ekipe i dobijamo ga sa 25:16. Treći deo igre pripao je takođe nama, dok je domaća ekipa, i pored našeg vođstva od 17:13 u četvrtom setu, uspela da izjednači rezultat na 2:2. U taj-brejku, posle dosta drame i naše prednosti od 4 poena razlike u dva navrata, neverovatnom serijom od 7 uzastopnih poena „Banat“ dobija 5. set rezultatom 15:12 – rekao je Pecarski.