Foto vest: Akcija “Biljka na dar” u OŠ “Šesti oktobar”

Đaci i nastavnici Osnovne škole “Šesti oktobar” danas su realizovali akciju “Biljka na dar”, kako bi oplemenili vertikalnu baštu koja se nalazi u dvorištu ove obrazovne ustanove. Akciji su se pridružili i roditelji đaka.  

Danas je u “Šestom oktobru”, jedinoj školi u Severnobanatskom okrugu koja se bavi obrazovanjem i vaspitanjem učenika sa smetnjama u razvoju, Dan škole obeležen radno. U okviru projekta “Vertikalna bašta” učenici, roditelji i zaposleni u školi učestvovali su u rasađivanju saksijskih biljaka. Đaci i nastavno osoblje će u narednom periodu negovati biljke, kako bi vertikalna bašta dočekala proleće u punom sjaju. 

 

 

Fotografije: OŠ “Šesti oktobar”

Leave a Reply