Kikindski odbojkaši drugi u državi !

Pionirski sastav Muškog odbojkaškog kluba Kikinda, osvojio je drugo mesto na finalnom turniru prvenstva Srbije koje je ovog vikenda održano u Zrenjaninu.

Dvanaest ekipa bilo je raspoređeno u četiri grupe, a Kikinđani su savladali oba protivnika, ekipu  OK As iz Beograda sa 3-2 i ekipu Valjevo sa 3- 0.

U polufinalu, Kikinda je odmerila snage sa klubom SK Voley iz Novog Sada i u tom meču sa pobedom od 3-2, . U finalu, VGSK iz Velikog Gradišta, bio je bolji od Kikinde sa 3-0.

Timovi koji se nisu plasirali u polufinale igrali su mečeve za pozicije od petog do dvanaestog mesta, a Muški odbojkaški klub Kikinda, potvrdio je zavidan nivo rada sa mlađim kategorijama. Reputacija jednog od najboljih klubova u stvaranju vrhunskih odbojkaša na teritoriji Vojvodine, sada je preneta i na republički nivo.

error: Content is protected !!