Karate klub Feniks doneo je medelje !

U orgnizaciji karate Federacije Srbije (WKF) proteklog vikenda se u Mladenovcu održalo prvenstvo Srbije za pionire i nade. Karate klub Feniks je ostvario zapažene rezultate osvojivši srebrnu i bronzanu medalju u izuzetno jakoj konkurenciji. Na ovom prvenstvu je učestvovalo 118 klubova i preko 1200 takmičara širom Srbije. U kategoriji pionira Luka Jerković je u konkurenciji od 24 takmičara osvojio srebrnu medalju, dok je muška nada Srdjan Kočiš u konkurenciji od 22 takmičara osvojio bronzanu medalju.

Izveštaj sa takmičenja – Trofej Raška 2017.
u orgnizaciji karate kluba „Raška“ 07. maja se održao turnir „Trofej Raška“
na turniru je učestvovalo 30 karate klubova i preko 350 takmičara iz srbije!

rezultati: 4 medalje
pojedinačno kate:
Muška nada Srdjan Kočiš je osvojio dve zlatne medalje u katama. Zlato u apsolutnoj i u B kategoriji.
kadetkinja Una Tubin je osvojila bronzanu medalju u apsolutnoj kategoriji.
Kata tim:
Juniorke su osvojile zlatnu medalju u sastavu: Sara Sivčev, Suzana Boćan i Maja Boćan.

Karatisti Feniksa su pored uspešnog nastupa imali priliku da dva dana borave na planini Kopaonik i uživaju u predivnoj prirodi.

error: Content is protected !!