Deo centra grada sutra bez grejanja
Zbog radova na sanaciji havarije u utorak, 27. novembra od 11 časova bez grejanja će ostati Poreska uprava, Kulturni cntar, zgrada NIS-a, OŠ “Feješ Klara”, TC “Pijace”, Vojvode Putnika 21-23, i korisnici u ulicama Generala Drapšina i Trg srpskih dobrovoljaca. Normalizacija grejanja se očekuje u večernjim satima.








