Plivanje: Dve srebrne medalje za PK “Velika Kikinda”
Kikindski plivački klub nastupio je proteklog vikenda na kadetskom prvenstvu Srbije održanom u Leksovcu, i osvojio dve srebrne medalje.

Ženska štafeta u sastavu: Tornjanski Nina, Oroslomoški Dunja, Beloš Anđela i Strajnić Jana bila je druga u dsucoiplini 4 puta 50 meatara slobodnim stilom, a Tornjanski Nina, Prunić Ivana Beloš Anđela i Strajnić Jana ostvarile su isti plasman na 4 puta 50 meatra mešovitim stilom.







