Rasprodate karte za predstavu „Primadone“
Karte za predstavu „Primadone“, u režiji i adaptaciji Irfana Mensura, u kojoj igraju Rada Đuričin i Tanja Bošković, su rasprodate, saznaje Ami Naxi radio u kikindskom Narodnom pozorištu.
Oni koji će večeras u 20 časova uživati u ovom komadu, imaće priliku da vide jednu tragikomičnu priču o moralnim i društvenim vrednostima, o moći pozorišta da razbudi misli i promeni svest kod publike, o primitivizmu, o dva različita karaktera.
Milena i Dara su žene u „najboljim“ godinama, glumice i primadone, koje žive u napuštenom pozorištu kojem prete da će biti srušeno. Udovica i ljubavnica direktora, glavnog glumca i režisera tog istog pozorišta, su ujedinjene u ljubavi i sećanju na jednog čoveka, ali i idealu o boljem svetu.