Savate: Još četiri medalje za iđošku „Arenu“

Na Prvenstvu Srbije za pionire u savate boksu, disciplina asaut, održanom  juče u Rumi, članovi Savate kluba “Arena” iz Iđoša osvojili su po jednu zlatnu i srebrnu i dve bronzane medalje.

Mlađi pionir Teodor Fekete u kategoriji do 36 kilograma osvojio je najsjajnije odličje. Srebrnom medaljom okitio se stariji pionir Lazar Koldan, u kategoriji do 30 kilograma, dok su bronzana odličja osvojili starija pionirka Tea Ilijev (do 33 kilograma) i stariji pionir Stevan Tatomir (do 33 kilograma).

Nadematnje je okupilo 75 takmičara iz Beograda, Vršca, Sente, Novog Sada, Žablja i drugih mesta. Takmičare iđoške „Arene“ 23. maja očekuje Prvenstvo Vojvodine za mlađe juniore, juniore i seniore u Žablju, kao i pripreme za Svetski kup, koji će početkom jula biti održan u Rumi.