Rukomet: Poraz ’’Kikinde Grindex’’, u sredu dolazi ’’Partizan’’

Rukometaši ’’Kikinde Grindex’’ izgubili su na gostovanju u Zubinom Potoku od domaće ekipe ’’Mokra Gora’’ sa 27:24, u utakmici 8. kola Super A rukometne lige Srbije.

Naši rukometaši odigrali su slabije prvo poluvreme, da bi nakon odmora preuzeli inicijativu i vrlo malo ih je delilo do izjednačenja, koje ipak nisu uspeli da ostvare. Na poluvremenu je bilo 16:10 u korist domaće ekipe.
Milan Lisica postigao je devet golova na utakmici, Nenad Trubetaš četiri, tri puta su bili precizni Marko Trninić, Nikola Vrgović i Aleksandar Kurteš, dok se Stanimir Komarek dva puta upisao u listu strelaca.
Naredna utakmica odigraće se u sredu, 21. novembra, od 20 sati na parketu hale SC ’’Jezero’’, kada u Kikindu dolazi beogradski ’’Partizan’’.