Džudisti „Partizana“ se okitili medaljama u Kanjiži i obezbedili plasman na Državno prvenstvo

Sva četiri predstavnika kikindskog Džudo kluba „Partizan“ na Pojedinačnom prvenstvu Vojvodine za mlađe pionire, održanom u Kanjiži, uspela su da osvoje odličja, kao i da se plasiraju na Pojedinačno prvenstvo Srbije, koje ih očekuje u Beogradu za dve nedelje.

Milana Šibul je u kategoriji do 48 kilograma, nakon 3 pobede i jednog poraza osvojila drugo mesto i srebrnu medalju. Do odličja istog sjaja došao je i Ivan Kovačev, u kategoriji do 42 kilograma. Bronzanu medalju u kategoriji do 38 kilograma osvojio je Mihailo Miličić, a Filip Srejin je u kategoriji do 46 kilograma takođe osvojio treće mesto. Ekipu je predvodila trener Tijana Radić Sivčev.

error: Content is protected !!