Srpska liga – Vojvodina: OFK Kikinda poražena u Sakulama

Fudbaleri OFK Kikinde nisu uspeli da pobede u utakmici 6. kola Srpske lige – Vojvodina. Kikinđani su izgubili na gostovanju u Sakulama od ekipe “Borca“ sa 4:1 i tako doživeli svoj treći poraz u domaćem prvenstvu.

Tokom prvog poluvremena, bilo je nekoliko prilika na obe strane, ali nije bilo pogodaka. U prvom minutu nastavka, gol za OFK Kikindu postiže Dejan Ivanović. Nedugo zatim domaći uspevaju da izjednače u 49. minutu. Nisu se Kikinđani ni oporavili od gola u svojoj mreži, sa preko 20 metara domaći su uspeli da povedu postigavši drugi pogodak i tako preokrenu u svoju korist. Domaći su uvećali svoju prednost u 57. minutu ponovo golom sa oko 20 metara, da bi u samom finišu utakmice još jednom zatresli mrežu kikindske ekipe.

Ovim porazom u prvenstvu, OFK Kikinda nalazi se na osmoj poziciji sa 9 osvojenih bodova. Narednog vikenda, Kikinđani će na Gradskom stadionu ugostiti OFK “Bečej 1918“.