Rukomet (M): Poraz “Kikinde Grindex“ u Beogradu

Rukometaši “Kikinde Grindex“ doživeli su poraz u Beogradu protiv “Partizana“ u okviru utakmice 20. kola Super A rukometne lige Srbije. Kikinđani su izgubili sa 32:26 (12:10), pa su tako izgubili i šansu da se bore za ulazak u play off takmičenja. Naši rukometaši solidno su pratili tempo u prvom poluvremenu, ali je u nastavku utakmice usled pada koncentracije i pravljenja dosta grešaka, domaćin napravio značajnu razliku koju kikindski igrači nisu mogli da prestignu.

Najefikasniji u redovima našeg tima bio je Dušan Mirić sa pet postignutih golova. Đorđe Gamber dao je četiri gola. Po tri puta precizni su bili Aleksandar Kurteš, Stanimir Komarek i Milan Lisica. Po dva gola dali su Nenad Delibašić i Marko Trninić, a Nenad Trumbetaš, Nemanja Dukatarov, Mirko Kenjalo i Nikola Vrgović po jedan.