Rukomet: “Kikinda Grindex“ rutinski u Crvenki do druge pobede u prvenstvu

Rukometaši “Kikinde Grindex“ rutinski su savladali novajliju u Arkus rukometnoj superligi Srbije. Kikinđani su slavili u Crvenki protiv istoimene ekipe sa 37:28 i tako ostvarili drugu pobedu u prvenstvu nakon trijumfa protiv “Spartaka“ u Subotici. Pobeda se tokom svih 60 minuta nije dovodila u pitanje. Znatno kvalitetniji Kikinđani bili su bolji, raspoloženi i tokom utakmice prikazali veoma dobru igru. Da će biti veoma teško Crvenki da ih savlada videlo već na poluvremenu koje je pripalo našim rukometašima sa 19:14. U nastavku se, kako je vreme prolazilo, rezultat u korist kikindske ekipe samo uvećavao.

Igrom kikindskih rukometaša zadovoljan je i sportski direktor kluba, Vojislav Bulatović:

-Zaista se pobeda nije nijednog trenutka dovodila u pitanje. Momci su utakmicu shvatili veoma ozbiljno, dali sve od sebe i dobro igrali svih 60 minuta. Ovo nam je zaista jako važna pobeda, pogotovo kada u narednom periodu dođe do razigravanja i to će nam mnogo značiti. Vrlo sam zadovoljan postignutim, sada ulazimo u mirnu luku urađenim onim što smo i zacrtali – kaže Bulatović.

Narednog vikenda očekuje nas banatski derbi u kom će “Kikinda Grindex“ u hali Sportskog centra “Jezero“ ugostiti ekipu zrenjaninskog “Proletera“.

error: Content is protected !!