Odbojka (Ž): Poraz “KI 0230“ i “Kikinde“

U prvom kolu, na početku prvenstva Prve vojvođanske lige, odbojkašice OK “Kikinda“ izgubile su na gostovanju u Vršcu od ekipe OK „Banat“ sa 3:0 u setovima (25:23, 25:22, 25:11).

U prvom setu smo se držali do rezultata 23:23 i nerealizovana kontra i loš prijem dovode do toga da protivnik uzima set. U drugom setu smo imali prednost na rezultatu 20:17 i na rezultatu 22:21, ali realizacija dugih poena do kraja seta pripada Vrščankama. Treći set emotivno ispražnjene u prethodna dva seta gubimo lagano sa 25:11 i pri većoj razlici od 10 poena priliku dobijaju devojke sa klupe – priča Igor Golijanin, predsednik OK “Kikinda“.

Poraz na početku prvenstva Prve vojvođanske lige doživele su i odbojkašice “KI 0230“ koje su takođe na gostovanju sa 3:0 izgubile od “Vršca“.

Kikinđanke su poražene se 25:21, 25:13 i 25:14. Narednog vikenda obojkašice “Kikinde“ dočekuju “Vršac“, dok je “KI 0230“ slobodan. U trećem kolu odigraće se gradski derbi dva kikindska odbojkaška kluba.

error: Content is protected !!