INFO Servis, Sport

Košarkašice SO ŽKK poražene u Staroj Pazovi: Presudilo iskustvo domaćih

Košarkašice SO ŽKK iz Kikinde izgubile su na gostovanju u Staroj Pazovi. Kikinđanke su u okviru utakmice 3. kola Prve ženske regionalne lige poražene od domaćina sa 73:63. Prva četvrtina pripala je domaćinu sa 20:17, dok su drugu dobile naše košarkašice sa 19:13. U nastavku utakmice igra je pripala ekipi iz Stare Pazove pa su tako treću četvrtinu dobili 19:12, a poslednju 21:15.

Nažalost, izgubile smo deset razlike, ali pružile smo zaista dobru partiju protiv veoma dobre i iskusne ekipe. Ne mogu da kažem da sam nezadovoljna učinkom na gostovanju, dali smo sve od sebe, ali je presudilo iskustvo domaćih – istakla je predsednica SO ŽKK, Mirjana Mićić Milanović.

Kikindske košarkašice sada očekuje KUP utakmica u Novom Miloševu, a za dve nedelje, u okviru prvenstva, u Kikindu dolazi ŽKK Ras iz Beograda.